NEWSY

14-letnia Doda wymiata na scenie. Zobacz nagranie

Występ nastoletniej Dody robi furorę w sieci. Piosenkarka zaliczyła swój debiut na scenie w 1996 roku w programie “Powitanie Lata w Gdańsku” na antenie Telewizji Polsat. Z okazji urodzin wokalistki stacja opublikowała nagranie sprzed ponad ćwierć wieku.

15 lutego Doda świętowała swoje 39. urodziny. Z tej okazji Telewizja Polsat postanowiła zaskoczyć Królową i udostępniła archiwalne nagranie, na którym widzimy debiutującą na scenie 14-letnią Dorotę Rabczewską. Filmik z miejsca podbił polski internet.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Królowa powróciła. Ostatni album Dody pokrył się platyną

Doda to jedna z najbardziej charyzmatycznych osobowości polskiego showbiznesu. Chociaż na scenie jest od ponad 25 lat, nieustannie jest obiektem zainteresowania prasy i portali internetowych. Jej ostatni album “Aquaria”, wydany pod koniec października zeszłego roku, w niespełna dwa miesiące od premiery pokrył się platyną.

“Don’t Wanna Hide”, pierwszy singiel, który zwiastował czwarty solowy album Dody oraz promował film “Dziewczyny z Dubaju”, został wybrany hitem lata 2021 RMF RMF i Telewizji Polsat. Kolejne single, “Fake Love” i “Melodia ta”, pokryły się platyną. Ten ostatni ma już ponad 16 mln wyświetleń na YouTube.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

14-letnia Doda na scenie. Zobacz nowy hit internetu

Z okazji 39. urodzin piosenkarki Telewizja Polsat opublikowała archiwalne nagranie z 1996 roku. Na filmiku widać, że Doda od początku czuła się na scenie jak ryba w wodzie. Wideo od razu podbiło serca fanów i stało się hitem w sieci.

Występ skomentowała także sama Doda. – Mega! – napisała w komentarzu.