Single w polskim mieście. Polityczki do wzięcia

Polityczki singielki

Samotni politycy nie mają łatwo w znalezieniu swojej drugiej połówki. Całą dobę na świeczniku, w codziennej gonitwie między obradami w Sejmie, wizytami w mediach a spotkaniami z Polakami – przy takim trybie życie trudno spotkać prawdziwą miłość. Oto kobiety polskiej polityki, które nadal są do zdobycia.

Klaudia Jachira

Największa sensacja Sejmu IX kadencji. Satyryczka, youtuberka i aktorka. Znana z niekonwencjonalnego relacjonowania swojej pracy w parlamencie, aktywnie działająca w social mediach, grała w takich serialach jak „Pierwsza miłość”, „Na wspólnej” czy „Przyjaciółki”. W jednym z seriali paradokumentalnych wcieliła się w rolę ponętnej pielęgniarki.

Klaudia Jachira, Koalicja Obywatelska
Klaudia Jachira

Jeżeli chcecie podbić serce tej posłanki Koalicji Obywatelskiej, musicie wykazać się intrygującą niebanalnością. Oraz przygotować się na to, że szczegóły z Waszego pożycia mogą być relacjonowane w internecie.

Anna Maria Żukowska

Prawniczka, filolożka angielska, demokratka, feministka, wiceprzewodnicząca Rady Mazowieckiej SLD, rzeczniczka prasowa Lewicy. Kocha sporty wodne i barkową poezję. Mama 14-letniej Amelii.

Anna Maria Żukowska, Hanna Gill-Piątek
Anna Maria Żukowska, Hanna Gill-Piątek | „Replika”

Chociaż Monika Jaruzelska twierdzi, że Żukowska i Włodzimierz Czarzasty mają się ku sobie, a niektórzy twierdzą, że ma romans z posłanką Hanną Gill-Piątek, z którą pozowała na okładce „Repliki”, oficjalnie nadal jest wolna. Otwarcie mówi o swojej biseksualności, więc szanse mają zarówno panowie, jak i panie. Warunek – musisz zaskoczyć ją sprytem i sztuczkami godnymi Jamesa Bonda, którego jest wielką fanką.

Monika Rosa

Posłanka od Petru, ale nie latała z byłym z liderem Nowoczesnej do Portugalii. Skromna i pracowita – zanim została posłanką, pracowała dla prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Monika Rosa, Koalicja Obywatelska
Monika Rosa, Koalicja Obywatelska

Pochodzi ze Śląska, więc jeśli fedrujesz, możesz liczyć na fory. Musisz mieć jednak twardy charakter, bo znana jest ze swojej porywczości. W 2018 roku krzyczała „Kałuża, ty ciulu!” podczas protestu w Żorach przeciwko radnemu Prawa i Sprawiedliwości Wojciechowi Kałuży.

Małgorzata Wasserman

Caryca małopolskiej polityki, wojowniczka w komisji ds. wielkiego finansowego skandalu Amber Gold, nazywana przyszłością Prawa i Sprawiedliwości. Odważna i wykształcona pani adwokat.

Małgorzata Wasserman, PiS
Małgorzata Waserman | Prawo i Sprawiedliwość

Na pierwszą randkę zabierz ją do Hiszpanii, w której jest zakochana. W 2018 roku głośno było o wpadce, gdy Małgorzata Wassermann opublikowała na Twitterze post dotyczący Krakowa – i zilustrowała go zdjęciem Barcelony.

Krystyna Pawłowicz

Królowa jest tylko jedna. Zestawienie zamyka legenda polskiej polityki, barwna i kontrowersyjna prof. Krystyna Pawłowicz, której przedstawiać nikomu nie trzeba.

Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz

Szanse mają tylko wykształceni i inteligentni mężczyźni, którzy są biegli w sztuce konwersacji. Dodatkowe punkty za zdolności kulinarnie – pani profesor uwielbia sałatki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *