Celebryta Polsatu zdradził dziewczynę. Teraz walczy z grzybicą penisa

Mniej wymagającym widzom telewizji Paweł Tyburski jest znany z programu „Love Island”, symbolu degrengolady współczesnych mediów. W ostatnich dniach głośno jest o jego rozstaniu z Moniką Kozakiewicz, zdradzie, w której uczestniczył jego brat bliźniak oraz o karze za rozwiązły tryb życia – grzybicy penisa.

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski

Porgram „Love Island” emitowany jest na Polsacie od 2019 roku. Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas w ekskluzywnej willi na jednej z egzotycznych wysp, gdzie mogą parzyć się jak żaby w bajorze i wymieniać partnerów jak rękawiczki.

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski poznali się w trakcie pierwszej edycji programu i egzystowali w trzeciej lidze polskiego show-biznesu jako szczęśliwa para. Do teraz.

Celebryta Polsatu zdradził dziewczynę – uprawiając, na zmianę ze swoim bratem bliźniakiem, seks z ciemnoskórą dziewczyną. Teraz walczy z grzybicą penisa.

„Po ostatniej szmacie coś mnie swędzi”

Kilka dni media showbiz zelektryzowała informacja, że znana z show Polsatu para rozstała się. We wtorek w nocy Kozakiewicz udostępniła na InstaStory screeny rozmowy dwóch mężczyzn – Tyburskiego i jego kolegi.

Jej treść szybko obiegła plotkarskie portale:

– Jak nazywa się maść na grzyba na kutasa?

– Wchodzę pod prysznic. Oddzwonię. Clotrimazol. Co żeś nawyrabiał?

– Zapobiegawczo. Po ostatniej szmacie coś mnie swędzi

– A co ruchałeś?

– Haha taka czarna, mała

Później celebryta Polsatu nagrał krótką wiadomość głosową, w której wyjaśnił, że podczas seksu z kobietą towarzyszył mu Piotrek – jak tłumaczy portal Pudelek, ma chodzić o… jego brata bliźniaka. – Najpierw ja, potem Piotrek, ona myślała, że to ja – powiedział Tyburski, opisując akt seksualny.

Jeżeli kobieta najwyraźniej nie wiedziała, z kim odbywa stosunek, sprawą powinny chyba zająć się odpowiednie służby, bo ma to już znamiona gwałtu.

Zrzut ekranu z rozmową zniknął już z konta Kozakiewicz, a celebrytka usunęła z Instagrama wszystkie wspólne fotki ze swoim były już facetem. Z kolei Tyburski umieścił w mediach społecznościowych nagranie, w którym płacze, błaga ukochaną o przebaczenie i oświadcza, że będzie o nią walczył.

Najbardziej przerażające w tym wszystkim jest to, że takie zdemoralizowane postawy nie są niczym gorszącym w samych programie „Love Island”, gdyż opiera się właśnie na tym, że uczestniczy łączą się w pary, a potem wymieniają sobie partnerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *