Ida Nowakowska: zawierzyłam swoje życie Panu Bogu

Ulubienica mediów Ida Nowakowska nagrała film dla Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie. Gwiazda TVP przedstawiła w nim świadectwo swojej wiary. – Postanowiłam sobie jakiś czas temu, to było po śmierci mojego taty, że zawierzę całe swoje życie Panu Bogu – powiedziała.

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska od kilku lat jest gwiazdą nowego pokolenia w TVP. Tancerka, aktorka, prezenterka, od niedawna prowadząca „Pytanie na śniadanie”.

Ukończyła Ogólnokształcącą Szkolę Baletową w Warszawie, w 2014 kierunek aktorstwa na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, równolegle studiowała też na Wydziale Nauk Politycznych ze specjalizacją w relacjach międzynarodowych. W Stanach Zjednoczonych poznała swojego męża, Jacka Herndona. Karierę w Polsce rozpoczęła od udziału w programie TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz”.

Od kilku tygodni Ida jest ulubienicą mediów, a odkąd ogłosiła informację, że spodziewa się dziecka, nie schodzi z pierwszych stron gazet i mainstreamowych portali plotkarskich. Jest chlubnym przykładem na to, że można być celebrytką, która nie świeci gołym tyłkiem, nie wstydzi się swoich konserwatywnych poglądów i otwarcie mówi o tym, że jest chrześcijanką.

„Mam miłość Pana Boga w sercu”

Ida Nowakowska już wielokrotnie informowała fanów o swojej głębokiej wierze. Teraz zdecydowała się dać świadectwo w filmie, który został opublikowany na Youtubie.

– Chciałabym powiedzieć kilka słów, bo czuję się niezwykłą szczęściarą, bo mam miłość Pana Boga w sercu i codziennie przypominam sobie o tym. Miałam wiele sytuacji, gdzie problem był wydawałoby się bez wyjścia, nie było w tym „człowieczej” nadziei, a potem Pan Bóg mi pokazywał, że tak miało być, że wszystko jest po coś, że on ma plan i trzeba mu po prostu zawierzyć swoje życie – mówi na nagraniu prezenterka.

– Postanowiłam sobie jakiś czas temu, szczerze mówiąc, to było po śmierci mojego taty, że zawierzę całe swoje życie w stu procentach Panu Bogu i od tego czasu nawet najmniejszy problem wydaje się niczym, bo wiem, że mam Pana Boga ze sobą i On tak zaplanował, żebym właśnie przez ten problem przeszła – dodaje Ida.

„Dobiegniemy wspólnie do Królestwa Bożego”

Ida Nowakowska zwraca uwagę na to, że ludzie są tak skonstruowani, że każdego dnia zapominają o swojej pięknej wierze. Dodała, że dzięki Bogu możemy pokonywać zło dobrem i traktować je jak „miecz”.

– Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szli z Chrystusem, żebyście z nim biegli za rękę. I dobiegniemy wspólnie do tego Królestwa Bożego, które jest nam obiecane i będzie przepiękne, jestem pewna tego, więc… Wszystko jest po coś – tłumaczy.

Można zrobić karierę, uniknąć sodówki i być porządną? Można. Oby takich celebrytek więcej w naszych mediach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *