„Skończycie w piecu!” Lewica grozi lesbijce za krytykę

„Tolerancja” – krzyczą na Paradach Równości. „Zginiecie w piecach” – krzyczą do tych, którzy krytykują tęczowe lobby. Agresja skrajnie lewicowego odłamu LGBT przybiera na sile i dotyka coraz więcej gejów i lesbijek.

„Jestem lesbijką, marzy mi się ślub w Polsce. Chcę świeckiego państwa i praw kobiet” – pisze o sobie feministka Hanka Kulikowska.

Jednak dziewczyna nie we wszystkim zgadza się z lewicową flanką LGBT. Opowiedziała o tym niedawno podczas wywiadu dla telewizji wPolsce.pl, gdzie mówiła o próbach rozmywania definicji i różnic między płciami oraz stanęła w obronie praw kobiet i mężczyzn.

„Zutylizować to!”

O „tolerancji” ze strony tych, którzy najczęściej wycierają sobie tym słowem usta, przekonała się bardzo szybko.

„Powinna skończyć w piecu, wannie z kwasem czy w dole z wapniem” – napisał w komentarzu na Facebooku Artur Szymański.

„Kości palić i mielić” – napisała z kolei Natalia Zawiślak.

„Przerabiać jenców na nawóz” – dodał inny użytkownik.

„Skrajna flanka LGBT to moralni inwalidzi”

To nie pierwszy raz, gdy ofiarami prześladowań ze strony lewicowej społeczności stają się sami geje i lesbijki.

– Stanowcze NIE! Nie identyfikuję się z taką formą manifestacji poglądów. Dzięki takim pseudo aktywistom będzie tylko gorzej – tak coraz większa część społeczności LGBT komentuje ostatnie wydarzenia w Polsce.

Czytaj także: „Skrajna flanka LGBT to ludzie inwalidzi”. 26 sierpnia opadły tęczowe maski

Pisałem o tym kilka miesięcy i mówiłem podczas rozmowy z Jakubem Maciejewski („Sieci) i Konradem Wernickim („Tygodnik Solidarność”):

Po latach propagandy i manipulacji lewackiego mainstreamu oraz takich aktywistów jak Bart Staszewski, młodzi ludzie mają wyprane mózgi i zieją nienawiścią do każdego, kto ośmieli się myśleć inaczej niż oni sami. Tęczowe lobby stworzyło bańkę informacyjną – wyobraźcie sobie, że młodzi, zmanipulowani przez lewaków, ludzie, naprawdę myślą, że nie istnieją… konserwatywni homoseksualiści (!) i każdy ma lewicowe poglądy.

Najbardziej w tym wszystkim obrzydliwe jest to, że Lewica, z którą związane jest tzw. tęczowe lobby, nadal próbuje wmówić Polakom, że każdy homoseksualista popiera ekstremistów ze skrajnej flanki LGBT, a każdy kto myśli inaczej to homofob.

Propaganda tęczowego lobby

Dzisiaj odbyło się spotkanie Parlamentarnego Zespołu ds. Równouprawnienia Społeczności LGBT+.

Poseł Dobromir Sośnierz zaproponował, aby każdy miał prawo głosu – również ci homoseksualiści, którzy nie popierają tzw. ideologii LGBT.

Sprzeciwiła się temu lewicowa aktywistka Łukasz Olszewska, która zadrwiła gejów i lesbijek mających inne poglądy.

Czytaj także: „Mamy dość”. Czy nowy ruch LGBT zatrzyma falę nienawiści?

Nietolerancja, ostracyzm i szyderstwa – taka jest dziś polska lewica. Agresja, nienawiść, groźby śmierć to chleb powszedni tej części LGBT, która nie popiera radykalnej postawy tęczowego lobby.

Smutne i żałosne. Jeżeli czegoś nie zrobimy, wkrótce słowa mogą przemienić się w czyny i dojdzie do tragedii.

Jeżeli macie pomysły i chcielibyście uczestniczyć w nowym pokojowym ruchu społeczności konserwatywnych osób nieheteronormatywnych i ich przyjaciół – bez względu na płeć, orientację i wyznanie – napiszcie: redakcja@wpolskimmiescie.pl.

Wspólnie budujmy przyszłość, w której przede wszystkim jesteśmy Polakami – bo to łączy nas wszystkich, bez względu na poglądy.

Bo zgoda buduje, a niezgoda rujnuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *