Piękni i Prawi. TOP10 prawicowych ciasteczek

Przystojni i błyskotliwi. W przeciwieństwie do swoich lewicowych kolegów pewni swojej tożsamości – zarówno tej narodowej, jak i płciowej. Oto ranking dziesięciu prawicowych ciasteczek, na myśl o których może polecieć Wam ślinka!

Piękni i prawi. TOP10 prawicowych ciasteczek

72 proc. głosujących w jednej z ostatnich ankiet na Twitterze odpowiedziało, że najprzystojniejsi faceci są na prawicy. Na lewaków zagłosowało 12 proc., pozostali nie mieli zdania w tym temacie. Sprawdźmy więc czy to prawda, że na prawicy jest seks.

10 – Patryk Jaki

Patryk Jaki wczoraj i dziś

Jaki jest Jaki każdy widzi. Wczoraj niegrzeczny dres z Pragi, dzisiaj elegancki fashionista, który wprowadził na polityczne salony m.in. modę na łączenie golfów z marynarkami. Do tego troskliwy ojciec i patriota, który dzielnie broni nas przed targowicą w Parlamencie Europejskim.

9 – Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak dorastał na oczach całej Polski

Któż nie wzdychał do telewizora śledząc jego kocie ruchy na parkiecie „Tańca z gwiazdami”? Krzysztof Bosak dorastał na naszych oczach i cała Polska obserwowała jego przemianę z uroczego chłopca z Młodzieży Wszechpolskiej w męża, ojca oraz kandydata Konfederacji na prezydenta Polski.

8 – Michał Woś

Michał Woś

Któż nie czułby się bezpiecznie w ramionach tak wysokiego mężczyzny? Do tego wiceminister sprawiedliwości i Ślązak. W jego towarzystwie na pewno nie da się usiedzieć w jednym miejscu. Jego pasją są podróże – przejechał autostopem m.in. Iran, Azję Środkową i Kaukaz.

7 – Jan Strzeżek

Jan Strzeżek – do tańca i różańca

Do tańca i różańca. Obalanie czegokolwiek w jego towarzystwie kończy się bólami mięśni brzucha, wszak jest mistrzem celnych i ostrych ripost. Do tego zawsze można z nim dojść – do porozumienia.

6 – Jan Kanthak

Jan Kanthak

Najsłodszy słodziak Solidarnej Polski. Zawsze uśmiechnięty, nie wdaje się w chamskie pyskówki i pochodzi z dobrego domu – jest synem polskiego dyplomaty, obecnie ambasadora RP w RPA, Andrzeja Kanthaka oraz gdańskiej pisarki Anny Kanthak, posługującej się pseudonimem literackim Hanna Cygler. Jedyny minus, że ciągle ogląda mecze.

5 – Kacper Płażyński

Kacper Płażyński

Nie tylko przystojny, ale przede wszystkim dobry i zdolny człowiek. Kultury i klasy politycznej może mu zazdrość większość polskich parlamentarzystów. Prawdziwy polski John F. Kennedy, wbrew temu co twierdzi niedowidząca Agnieszka Holland.

4 – Konrad Berkowicz

Konrad Berkowicz

Człowiek kameleon i jajcarz. Zarapuje, zaora lewaków i niespodziewanie założy komuś na głowę jarmułkę. Typowany na następcę króla JKM.

3 – Kamil Bortniczuk

Kamil Bortniczuk – Beckham polskiej polityki

David Beckham polskiej polityki. Niektórzy piszczą na jego widok. Do tego patriota, katolik i kochający ojciec czwórki dzieci. Jedyny minus jest taki, że ma już żonę.

2 – Janusz Korwin-Mikke

Król Janusz

Tu nie trzeba nic dodawać. Ma żonę, ale dopóki żyje, piłka jest w grze, drogie panie.

1 – Jarosław Kaczyński

Naczelnik Jarosław Kaczyński

Nic nie rozczula tak jak widok mężczyzny, który kocha zwierzęta i nic nie podnieca tak jak władza. Naczelnik ma to i to, a król jest tylko jeden. Do tego nadal singiel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *