Wojewódzki: Rozenek składała mi propozycje seksu

– To były jednoznaczne propozycje seksualne, mam te SMS-y – przekonuje Kuba Wojewódzki i oskarża Małgorzatę Rozenek-Majdan.

Gwiazdor TVN Kuba Wojewódzki był gościem programu „Hejt Park” Kanału Sportowego. Podczas rozmowy uderzył w inną gwiazdę TVN i oskarżył Małgorzatę Rozenek o składanie niemoralnych propozycji.

Wojewódzki: Rozenek próbowała się ze mną umówić

Kuba Wojewódzki ujawnił podczas programu, że Małgorzata Rozenek miała składać mu wulgarne propozycje. – Nigdy w życiu nie przeprosiłbym Małgorzaty Rozenek za to, co mi zrobiła albo za to, w jaki sposób próbowała się ze mną umówić – powiedział dziennikarz.

Gwiazdy TVN mają wkrótce spotkać się w sądzie. – Jedziemy na pierwszą rozprawę. Ze mną jedzie tabun osób, bardzo dużo kobiet związanych z TVN-em, które opowiadały o pewnej liście, o której opowiadała Małgosia. Miała listę i sobie odhaczała: z tym bym się spotkała, z tym nie, z tym bym chciała. Tam byli mężczyźni, którzy mieli partnerki – przekonywał Wojewódzki.

Rozmówca Krzysztofa Stanowskiego wyznał, że próby flirtu ze strony Rozenek były na „dresiarskim poziomie”. – Na poziomie tak nieetycznym, tak niesmacznym, zawierającym propozycje tak wulgarne i prymitywne, że dla beki zostawiłem sobie te SMS-Y. To były jednoznaczne propozycje seksualne i ja mam te SMS-y – dodał Kuba Wojewódzki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *