Konserwatyzm jest sexy! Tygrysice Prawicy

Czy konserwatyzm może być sexy? Zapytaliśmy o to panów. W ten sposób powstał ranking Tygrysice Prawicy 2021. Przed Wami dziesięć najseksowniejszych konserwatywnych kobiet.

Tygrysice Prawicy 2021

Tygrysice Prawicy 2021

Grudzień to dobry moment na podsumowania i rankingi. W tym roku zaczęliśmy od pań z prawej strony. Przez ostatnie tygodnie kilkudziesięciu prawicowym politykom, działaczom, dziennikarzom i sympatykom zadaliśmy jedno pytanie: kto jest prawdziwą Tygrysicą Prawicy?

10. Kaja Godek

Kaja Godek | Fot. Roman Koszowski, Gość Niedzielny

Jedni ją kochają, drudzy nienawidzą, ale nikt nie pozostaje wobec niej obojętny. Aktywistka antyaborcyjna i konserwatystka, przez wielu krytykowana za bezkompromisowość. Całkowity zakaz aborcji i karanie kobiet – to między innymi zakłada jej ostatni projekt obywatelski. Wskrzesiła modę na modną w latach 80. fryzurę „na garnek”. Zdarza się jej nazywać całą społeczność LGBT „zboczeńcami”, dlatego zajmuje w tym roku ostatnie miejsce.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas Facebooku!

9. Elżbieta Witek

Elżbieta Witek | Fot. myglogow.pl

Druga osoba w państwie – marszałek Sejmu, z wykształcenia historyk, polityk i nauczyciel. Trzyma rękę na pulsie, gdy politycy zaczynają kłócić się podczas obrad Sejmu. Znana z patriotyzmu i dużego poczucia humoru. Chociaż ma 64 lata, nadal młoda duchem i zaraża poważnych polityków optymizmem.

8. Beata Szydło

Beata Szydło | Fot. Sejm.gov.pl

Jedna z najbardziej stylowych postaci polskiej sceny politycznej. To dzięki niej Polki znów pokochały swoje broszki. Beata Szydło jest jednym z najbardziej lubianych polityków w Unii Europejskiej – w ostatnich wyborach europarlamentarnych otrzymała rekordową ilość głosów: ponad pół miliona.

7. Małgorzata Wasserman

Małgorzata Wasserman | Materiały prasowe

Jedna z najbardziej popularnych twarzy Prawa i Sprawiedliwości. Adwokat i polityk, zawsze opanowana i z klasą. Opanowana i profesjonalna. Wielu wyborców PiS uważa, że to ona powinna kierować Ministerstwem Sprawiedliwości. Zawsze szykowana i elegancka.

Sprawdź nasz profil na Instagramie!

6. Edyta Hołdyńska

Edyta Hołdyńska | Fot. wPolsce.pl

Dziennikarka i publicystka społeczno-ekonomiczna telewizji wPolsce.pl, wPolityce.pl oraz tygodnika Sieci. Autorka książki „Emigracja Ambicji” – zbioru reportaży o młodej emigracji z Polski. Jedna z najpopularniejszych prawicowych osobowości medialnych. Widzowie kochają jej look na „gorącą nauczycielkę”.

5. Samuela Górska

Samuela Górska | Fot. Instagram

Modelka i influencerka. Samuela Górska miała być uczestniczką „Top Model” w 2014 roku, ale zrezygnowała przed rozpoczęciem zdjęć do programu TVN. Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi i sympatii do Konfederacji. – Nie chcę w Polsce izraelskich wpływów. Mnie absolutnie nie chodzi o ludzi, którzy wyznają judaizm. Nie jestem ani rasistką, ani antysemitką, ani nawet homofobką. Jestem bardzo tolerancyjną osobą, przede wszystkim wolność ma dla mnie ogromne znaczenie – mówiła modelka podczas rozmowy z Marcinem Rolą.

4. Maja Drzewiecka

Maja Drzewiecka | Fot. Twitter

Pomimo swojego młodego wieku, jest już jedną z najbardziej znanych trójmiejskich aktywistek. Nie wstydzi się patriotyzmu, konserwatywnych wartości i swojej wiary. Walczy o prawo do życia nienarodzonych dzieci. W rankingu debiutuje tuż za podium, więc co będzie za rok?

Obserwuj nas na Twitterze!

3. Karolina Pajączowska

Karolina Pajączkowska | TVP Info/Instagram

Jedna z najgorętszych gwiazd TVP. Utalentowana prezenterka, która włada trzema językami obcymi: angielskim, francuskim i hiszpańskim. Kiedyś była modelką i brała udział w konkursach miss. Pierwsze kroki w mediach stawiała m.in. w TVN Biznes i Świat. Karolina Pajączkowska to przykład na to, że można połączyć macierzyństwo z karierą. Ma kilkuletniego synka.

2. Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek | Fot. Radio Opole

Magdalena Ogórek to człowiek-orkiestra. Aktorka, była kandydatka na prezydenta, historyczka, doktor nauk humanistycznych, dziennikarka. Mama nastoletniej Magdy. W wolnych chwilach autorka książek historycznych. W księgarniach ukazała się właśnie jej kolejna książka: „Kat kłania się i zabija”

Zobacz także: Piękni i Prawi. TOP10 prawicowych ciasteczek

1. Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz | Archiwum prywatne

Gdyby urodziła się w XXI wieku, byłaby wziętą modelką i gwiazdą instagrama. Zdjęcia Krystyna Pawłowicz z młodości do dziś rozpalają wyobraźnię wielu. Od lat jedna z najbardziej znanych postaci PiS, wcześniej prawnik i wykładowca. To właśnie na nią wskazywali najczęściej nasi rozmówcy, gdy pytaliśmy kto jest najgorętszą kobietą na prawicy.

8 thoughts on “Konserwatyzm jest sexy! Tygrysice Prawicy

  1. Napisałbym: „Przestańcie się naigrywać z tej biednej kobiety!!!” ale za bardzo się skręcam ze śmiechu.

  2. Ale to sprytne, pokazali nam godek, krychę i brochę, i już vodechciało się ***** ***.

    To prawda, że pis dużo wydaje na badania socjologiczne, znów wygrali.
    Pora na nowe hasło. Rzygam na pis i konfederację.

  3. 4 baby paskudne ja nie wiem jakim cudem je ktoś dał do tego artukulu i tą godek na zdjęcie dla clickbaitu xddd cringe mocny lol to niezle tygrysice jak ktoś nie widział baby w zyciu nigdy to może spoko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *