Agnieszka Radwańska: seks dopiero po ślubie!

Jedna z najsłynniejszych tenisistek świata ma wszystko – sukcesy zawodowe, sławę, pieniądze, kochającego męża i rodzinę. Agnieszka Radwańska podkreśla, że zawdzięcza wszystko Bogu i odważnie mówi o swojej wierze.

>>> Bądź na bieżąco i obserwuj nas Facebooku!

Radwańska: w kościele jestem co niedzielę

Agnieszka Radwańska nigdy nie ukrywała swojego przywiązania do wiary katolickiej. To dziś coraz rzadsza postawa, zwłaszcza w show-biznesie. Wymaga to dużej odwagi – żyjemy w czasach, w których lewicowi aktywiści atakują katolików, niszczą kościoły i demolują pomniki świętych.

>>> Sprawdź nasz profil na Instagramie!

Międzynarodowa gwiazda tenisa nie ma z tym problemu i nie ma zamiaru wyrzekać się Jezusa dla poklasku zdemoralizowanych pseudoelit.

– Jestem katoliczką i wiara jest bardzo ważna w moim życiu. Staram się być w kościele w każdą niedzielę, choć niestety na turniejach nie zawsze się to udaje – powiedziała Agnieszka Radwańska w najnowszym numerze „Dobrego Tygodnia”.

>>> Obserwuj nas na Twitterze!

Seks? Dopiero po ślubie!

Agnieszka Radwańska nigdy nie ukrywała, że w życiu kieruje się chrześcijańskimi wartościami. Pięć lat temu, w magazynie „Viva!”, gwiazda tenisa powiedziała, że jest osobą wierząca i praktykującą. Dlatego z seksem czekali ze swoim ukochanym aż do ślubu.

Tenisistka wzięła ślub w 2017 roku. Wesele kosztowało kilkaset tysięcy złotych i bawiło się na nim ponad sto osób. W 2020 roku urodziło się pierwsze dziecko pary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *