Marianna Schreiber miała wypadek. Żonę ministra zaatakowała drabina (ZDJĘCIA)

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber | Fot. Instagram

Żona ministra trafiła wczoraj na SOR. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo, ale Marianna Schreiber przeżyła chwile grozy: zaatakowała ją… drabina.

>>> Bądź na bieżąco i obserwuj nas Facebooku!

Top Model, Kuba Wojewódzki, fundacja…

Chociaż w programie „Top Model” Marianna Schreiber nie zaszła wysoko, jej kariera z tygodnia na tydzień nabiera tempa. Żona ministra udzieliła już kilkunastu wywiadów – w tym królowi TVN, Kubie Wojewódzkiemu.

Działalność rozpoczęła również jej fundacja „Spektrum Marianny”, która będzie pomagała osobom niepełnosprawnym, w tym dzieciom ze Spektrum Autyzmu. Będzie także świadczyła m.in. pomoc prawną oraz psychologiczną – w szczególności kobietom dyskryminowanym oraz będącym ofiarami przemocy.

Ambitne plany niedoszłej Top Model mógł pokrzyżować jednak wczorajszy dzień. Mariannę Schreiber zaatakowała drabina.

>>> Sprawdź nasz profil na Instagramie!

Marianna Schreiber ofiarą wypadku. Zaatakowała ją drabina

Niepokojące wieści żona Łukasza Schreibera (PiS) przekazała na Instastories, gdzie za pośrednictwem InstaStories relacjonowała chwile grozy, które przeżyła.

– Masakra! Straciłam przytomność i nie mogłam się podnieść – poinformowała kobieta, załączając do relacji zdjęcie zakrwawionego palca. Żona polityka PiS ubolewała nad tym, że nie wysłano do niej karetki i musiała sama pojechać na SOR.

Marianna Schreiber miała wypadek. Żonę ministra zaatakowała drabina | Fot. Instagram

Jak wytłumaczyła w kolejnej relacji, zaatakowała ją drabina. – Środek palca został ucięty do kości drabiną. Było szycie – napisała Marianna Schreiber.

>>> Obserwuj nas na Twitterze!

Jak udało nam się ustalić, stan żony ministra jest stabilny i wróciła już do domu. – Przez 3-4 dni muszę nosić szynę – dodała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *