Teść chciał zastrzelić Antka Królikowskiego? Szokujące nagranie

Antoni Królikowski opublikował na Instagramie niepokojące nagranie, w którym oskarża swojego teścia o usiłowanie dokonania zabójstwa. Mężczyzna miał strzelać do rodziny aktora.

Aktor Antoni Królikowski udostępnił na swoim InstaStories nagranie, w którym opowiada o chwilach grozy, które przeżył w Busku-Zdroju. – Emocje jeszcze nie opadły – powiedział w filmiku, do którego dodał hasztagi #policja i #prokuratura.

>>> Bądź na bieżąco i obserwuj nas Facebooku!

– Brałem udział w wydarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść Dariusz O. z Buska- Zdroju, w dalszym ciągu przebywa on na wolności – zrelacjonował Królikowski.

>>> Sprawdź nasz profil na Instagramie!

Królikowski: to była próba zabójstwa

Aktor skrytykował także policjantów, którzy zamiast szukać sprawcy, mieli zajmować się sprawdzaniem, czy mężczyzna ma pozwolenie na broń. Zdenerwowany Antek Królikowski oskarżył teścia, ojca Joanny Opozdy, o próbę zabójstwa.

>>> Obserwuj nas na Twitterze!

Według zeznań aktora przez zachowanie mężczyzny śmierć mogło ponieść kilka osób. Królikowski poinformował także, że „niezrównoważony ojciec Asi wyrzucił z domu jej mamę i zamieszkał z nową kobietą”. Aktor pomagał teściowej w przeprowadzce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *