NEWSYTOP

ALERT: Nie wychodź z domu. Po polskich ulicach szaleje gwiazda TVN – Klaudia El Dursi!

Kierowcy, którzy jechali wczoraj drogą A2, długo przecierali oczy ze zdumienia. Samochód znanej z mainstreamowej stacji telewizyjnej TVN celebrytki mknął po autostradzie pasem awaryjnym. W sieci pojawiła się nagranie z tego skandalicznego zajścia, a internauci szybko ustalili tożsamość kierowcy. Auto prowadziła Klaudia El Dursi.

Na profilu “Stop Cham” w serwisie X pojawiło się nagranie, na którym widać czarnego mercedesa należącego do celebrytki, którym pędzi po pasie awaryjnym autostrady A2. Mało tego, w dniu zdarzenia Klaudia El Dursi zamieściła na InstaStories wpis, w którym zwierzyła się, że śpieszyła się na jeden z eventów. Znana z TVN prezenterka i modelka chwaliła się, że dotarła na event lekko spóźniona, gdyż jest “mistrzem w działaniu pod presją czasu”.

“Myślę, że pośpiech to pewien rodzaj adrenaliny, który uzależnia” – dodała Klaudia El Dursi.

Obserwuj wpolskimmiescie.pl na Facebooku – jest nas już ponad 20 tysięcy!

Klaudia El Dursi ma kłopoty. Policja bada sprawę, marki zrywają współpracę

Sprawą znanej z TVN celebrytki zajmuje się już policja, a pierwsze marki zrywają z nią współpracę. W rozmowie z portalem Plotek.pl mł. insp. Małgorzata Sokołowska wskazuje, że prawdopodobnie doszło do więcej niż jednego wykroczenia drogowego. – Temat nie jest taki prosty. Tutaj możemy mieć do czynienia ze zbiegiem różnych wykroczeń m.in. z art. 23. Prawa o ruchu drogowym i art. 45. PRD. A dodatkowo sąd może się pokusić nawet o rozważenie spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym – wyjaśnia policjantka.

– Ze swojej strony chciałam podkreślić, że to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie i przeraża mnie to, że po tym wszystkim pani Klaudii zabrakło jakiekolwiek refleksji i dodatkowo była z siebie wręcz dumna i chwaliła się na InstaStories swoim ‘wyczynem’. Apeluję o rozwagę, bo taka skrajnie niebezpieczna jazda może zakończyć się tragicznie zarówno dla kierowcy, pasażerów, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Szerokości na drodze i zawsze bezpiecznie do celu – dodaje funkcjonariuszka w rozmowie z Plotkiem.

W związku ze skandalicznym zachowaniem 35-letniej celebrytki, współpracę z nią zrywają pierwsze znane marki. Polska firma Ochnik poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że “w związku z zaistniałą sytuacją zdecydowała się zakończyć współpracę z El Dursi i usunąć materiały promocyjne związane z jej osobą”.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj nas na Instagramie i nie przegap nowych treści

“Jest mi wstyd”. Klaudia El Dursi zabiera głos. To koniec jej kariery?

Klaudia El Dursi długo czekała z ustosunkowaniem się do afery – zapewne licząc na to, że znów się jej upiecze. Jak możemy dowiedzieć z przekazów medialnych, to nie pierwsza sytuacja, gdy celebrytka stanowiła zagrożenie na drodze. Gdy sprawą zainteresowały się media i policja, a znane marki zaczęły zrywać współpracę, gwiazdka TVN postanowiła odnieść się do sprawy.

– Internet obiegła informacja, że prowadziłam samochód, który wyprzedzał pasem awaryjnym na drodze szybkiego ruchu i czuję się w obowiązku, żeby się do tego odnieść. Tak, to ja prowadziłam ten samochód, bo byłam za kierownicą i tak, to ja złamałam przepisy ruchu drogowego. Ta ogromna fala krytyki, która na mnie spadła, choć ogromnie bolesna – jest uzasadniona. Chciałam bardzo przeprosić za moje nierozsądne, brawurowe zachowanie. Jest mi ogromnie wstyd, jest mi przykro. Takie zachowanie absolutnie nie powinno mieć miejsca. Okazałam brak szacunku względem innych kierowców, za co jeszcze raz ogromnie przepraszam – powiedziała El Dursi na relacji na Instagramie.

35-letnia modelka bije się w pierś i zapewnia, że jest gotowa ponieść konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania. – Oczywiście jestem gotowa ponieść konsekwencje prawne swojego zachowania. Nie będę się próbowała tłumaczyć, bo nie ma wytłumaczenia na takie zachowanie. Żaden pośpiech tego nie usprawiedliwia, żadna chęć sprostania tym wszystkim zadaniom dookoła. Jeszcze raz przepraszam – powiedziała.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj nas na Twitterze i bądź na bieżąco

Celebrytko, celebryto –nie stoicie ponad prawem!

Niezależnie od statusu społecznego, każdy musi przestrzegać przepisów prawa. Takie zachowania, jak rajd El Dursi po A2, są absolutnie naganne i nie powinny być tolerowane pod żadnym pozorem. Niezależnie od tego, kim jesteśmy, wszyscy musimy przestrzegać tych samych zasad na drodze – i w życiu.

Celebryci, jako osoby publiczne, mają szczególny obowiązek dawania dobrego przykładu. Ich zachowanie jest naśladowane przez wielu, a łamanie przepisów może mieć poważne konsekwencje, nie tylko dla nich samych, ale również dla innych użytkowników dróg. Mam nadzieję, że ta sytuacja posłuży jako przestroga dla wszystkich. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze i nikt nie jest ponad prawem.

Apeluję do wszystkich kierowców, o rozsądną jazdę i przestrzeganie przepisów.

ks