KULTURANEWSY

Anna Zuzanna Grażka: Natasza Urbańska błyszczy i zachwyca w nowej odsłonie

W sieci pojawił się właśnie klip do nowego singla Nataszy Urbańskiej. Produkcja od razu wzbudziła zainteresowanie słuchaczy, internautów i dziennikarzy. – “Nie zatrzyma nas nic…” śpiewa Natasza i faktycznie nie da się ukryć, że artystka idzie jak burza. Utwór “Antidotum” odsłania, nowe, nieznane dotąd oblicze artystki – komentuje dla wpolskimmiescie.pl dziennikarz showbiznesowa Anna Zuzanna Grażka.

W elektryzującym teledysku do “Antidotum” Natasza Urbańska przyciąga wzrok lśniącymi, błyszczącymi stylizacjami. Jak podkreśla sama artystka, nowy utwór to przepis na odnalezienie w sobie wewnętrznej siły która nas wzniesie, której moc pozwoli zamknąć za sobą drzwi i nie oglądać się za siebie, “gdy płonie cały świat”.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Natasza Urbańska i jej spektakularna kariera

Natasza Urbańska to polska piosenkarka, tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa oraz prezenterka telewizyjna. Urodziła się 17 sierpnia 1977 roku w Warszawie. Od najmłodszych lat interesowała się tańcem i śpiewem. W 1993 roku rozpoczęła naukę w Państwowej Szkole Baletowej w Warszawie. Po jej ukończeniu w 1997 roku została solistką Teatru Studio Buffo. W tym samym roku wystąpiła w musicalu “Metro”, w którym grała główną rolę Anki.

W kolejnych latach Urbańska występowała w wielu innych musicalach i widowiskach muzycznych Studio Buffo, m.in. w “Polita”, “Dracula”, “Tango” i “Romeo i Julia”. W 2002 roku otrzymała nagrodę Wiktory w kategorii “Odkrycie roku”. W 2005 roku rozpoczęła karierę aktorską, wystąpiła w serialu “Fala zbrodni” w roli Silene Arbekajte.

Natasza Urbańska jest również aktywna w mediach. W 2006 roku prowadziła program “Taniec z gwiazdami”. W 2014 roku była jurorką w programie “Bitwa na głosy”. Teraz jest jurorką w programie “The Voice Kids”.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

“Antidotum”. Natasza Urbańska pokazują nową, jasną stronę

Obecnie Urbańska pracuje nad nowym albumem studyjnym i – jak podkreśla Anna Zuzanna Grażka – zdaje się ostatnio rozpieszczać swoich fanów. – Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po informacji o objęciu przez artystkę fotela jurora w popularnym programie “The Voice Kids”, a gwiazda już serwuje nam kolejne atrakcje – wskazuje dziennikarka.

– Światło dzienne ujrzał nowy singiel artystki zatytułowany “Antidotum”. Jest to pierwszy singiel w języku polskim zwiastujący nową, jasną stronę Nataszy. Wokalistka pochyla się nad takimi tematami jak smutek, zwątpienie i bezsilność wobec nierzadko przerastającej nas codzienności – tłumaczy Anna Zuzanna Grażka.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

Utwór powstał dzięki współpracy z wybitnymi producentami muzycznymi, a mowa tu o formacji Liker$, czyli Karolu Serku oraz Pawle Wawrzeńczyku, z którymi artystka zamierza kontynuować swój kolejny, muzyczny rozdział.

Czy jesteście gotowi na “Antidotum” Nataszy?