KULTURA

Blanka z nowym hitem wakacji? Następca “Solo” podbija internet

“Boys Like Toys” to nowy singiel Blanki, naszej reprezentantki w tegorocznym konkursie Eurowizji, który odbył się w maju w Liverpoolu. Utwór to typowo radiowy wakacyjny przebój, który wpada w ucho już od pierwszego przesłuchania. A swoje palce maczał w nim Kevin Mglej, narzeczony Roksany Węgiel, który jest jednym z jego autorów. Czy nowa produkcja pobije sukces “Solo”?

Blanka Stajkow od dziecka marzyła, aby zostać gwiazdą muzyki. Jako zaledwie 11-latka wystąpiła w 2010 roku w “Dzień Dobry TVN”, gdzie wykonała utwór “Finally”. Kilka lat później wzięła udział w jednej z polskich edycji programu “Top Model”.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Prawdziwy duży sukces pojawił się w 2022 roku za sprawą utworu “Solo”, który stał się hitem rozgłośni radiowych. Kilka miesięcy później Polacy zadecydowali, że to właśnie ten kawałek będzie reprezentował nas w konkursie Eurowizji, po którym europejskie media okrzyknęły Blankę “polską Britney Spears”.

“Boys Like Toys”. Zobacz nowy teledysk Blanki

Blanka kuje żelazo póki gorące. W sieci ukazał się właśnie teledysk do nowego singla polskiej księżniczki pop. Piosenka “Boys Like Toys” to znów bardzo taneczny, który ma wszelkie predyspozycje do podbicia stacji radiowych. Autorami utworu są Blanka Stajkow, Andrzej Jaworski, Jeremi Sikorski i Kevin Mglej. Kolorowy seksowny teledysk, w którym Blanka tańczy z tancerkami i spotyka roznegliżowanych chłopców, wyreżyserował Adam Romanowski.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

W komentarzach po teledyskiem do “Boys Like Toys” dominują pozytywne opinie: “No to znamy już chyba przebój tegorocznych wakacji”, “Ale ta piosenka wpada w ucho”, “Kocham”, “Hit wakacji gwarantowany”, “Super. Dobry kierunek nasza kochana Bejba obrała”.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

A Wam jak się podoba nowy singiel Blanki? Dajcie znać na FacebookuInstagramie lub Twitterze.