STYL ŻYCIA

Czy Remigiusz Mróz i Joanna Opozda byliby dobrą parą?

Są utalentowani, atrakcyjni i do wzięcia. W mediach plotkarskich od kilku miesięcy powraca dyskusja na ich temat. Czy Remigiusz Mróz i Joanna Opozda są parą? Tego nie wiemy. Ale na pytanie, czy byliby dobrą parą, spróbowała odpowiedzieć nam seksuolożka Kamila Gwiazdecka.

Remigiusz Mróz i Joanna Opozda to jedne z najbardziej popularnych osobistości współczesnego showbiznesu. On jest jednym z najpoczytniejszych polskich pisarzy, a jego kryminały cieszą się ogromną popularnością. Ona jest obiecującą aktorką, którą zachwyciła się sama Brigitte Bardot i nie ma praktycznie dnia, aby nie pisały o niej media. Czy stworzyliby supercouple?

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Piękna ona, piękny on. Para jak z żurnala

Remigiusz Mróz jest jednym z najpopularniejszych – i najpłodniejszych – polskich pisarzy współczesnych. Jego książki są czytane przez miliony czytelników – na całym świecie. Pochodzi z Opola, ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. W 2013 roku wydał swoją pierwszą powieść, “Wieża milczenia”. Napisał kilkadziesiąt książek z różnych gatunków literackich, począwszy od serii kryminalnych, przez thrillery prawnicze i political fiction, aż do pozycji historycznych czy fantastyki.

Joanna Opozda urodziła się w Busko-Zdroju. Jest aktorką filmową i teatralną, ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie. Ogólnopolską popularność dał jej serial “Pierwsza miłość”. Wystąpiła w takich filmach jak “Pech to nie grzech” “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy “Diablo. Wyścig o wszystko”. W zeszłym roku odbyła się premiera produkcji “Brigitte Bardot cudowna”, w której zagrała główną rolą, a wybrała ją sama francuska gwiazda. Opozda jest również aktywna w mediach społecznościowych. Ma ponad pół miliona obserwujących na Instagramie.

Od kilku miesięcy trwają spekulacje na temat tego, czy Remigiusza Mroza i Joannę Opozdę coś łączy. Sami zainteresowani je podsycają, np. komentarzami w mediach społecznościowych. Pisarz bardzo często podkreśla swój zachwyt nad aktorką i uczynił ją bohaterką jednej z książek “Nie ufaj mu”.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

Remigiusz Mróz i Joanna Opozda. Jaki byłby to związek?

Czy Remigiusz Mróz i Joanna Opozda byliby dobrą parą? Seksuolożka Kamila Gwiazdecka podkreśla w rozmowie z wpolskimmiescie.pl, że odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. – Z jednej strony Remigiusz Mróz i Joanna Opozda są bardzo atrakcyjnymi osobami. Piękni, młodzi, bogaci, znani. Stworzyliby idealną parę, rodem z okładek najlepszych czasopism. Z drugiej strony mają bardzo różne charaktery. Remigiusz Mróz jest bardzo spokojny i introwertyczny, a o jego życiu prywatnym wiemy tyle, ile on sam chce, abyśmy wiedzieli. Natomiast Joanna Opozda jest bardzo ekstrawertyczna i energiczna, Polacy żyją jej codziennymi rozterkami i jest jedną z głównych bohaterek polskich portali plotkarskich – wskazuje ekspertka.

Czy te różnice charakterów mogłyby być problemem w związku? – Możliwe, że tak. Ale nie jest wykluczone, że ich charaktery świetnie by się uzupełniały i stworzyły coś wyjątkowego. Remigiusz Mróz mógłby sprowadzać Joannę na ziemię, dać jej stabilizację oraz dojrzały, partnerski związek. Z kolei Joanna Opozda mogłaby pomóc Remigiuszowi otworzyć się na świat, oderwać go od pracy, przypomnieć mu jak smakuje młodzieńcza beztroska – tłumaczy Kamila Gwiazdecka.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

Seksuolożka zwraca uwagę na to, że jeśli Remigiusz Mróz i Joanna Opozda są gotowi zaakceptować różnice charakterologiczne między sobą, to możliwe, że byliby dobrą parą. – Jednak jeśli nie są gotowi na kompromis, to ich związek nie miałby szans na powodzenie. Wszystko zależy od tego, czego szukają w związku – dodaje w rozmowie z naszym portalem.