KULTURA

“Erotik Era Tour”. Mery Spolsky zapowiada nową trasę i album

Mery Spolsky przymierza się do wydania swojego trzeciego albumu. Z tej okazji wyruszy w wyjątkową trasę koncertową. Nowa artystyczna odsłona Marysi to “Erotik Era”. Album promują jak dotąd dwa single – “SUKA” i “Maria przed ołtarzem”.

Maria Żak to kobieta o wielu talentach. Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań. Urodziła się w Warszawie w 1993 roku. Jest córką Ewy i Arkadiusza Żaków. Od 2014 działa pod pseudonimem Mery Spolsky.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Łamie schematy i podważa konwenanse. Mery Spolsky

Mery Spolsky jest jedną z najpopularniejszych i najciekawszych młodych wokalistek w Polsce. To artystka, która łamie schematy i podważa konwenanse. Jej twórczość jest szczera i autentyczna, a teksty poruszające i inspirujące.

“Muzyka spolsky” jest często określana jako “pop z pazurem”. Jest to mieszanka elementów popu, rocka i elektroniki, tworząca unikalne i oryginalne brzmienie. Teksty są bardzo osobiste i introspektywne. Opowiadają o miłości, stracie, tożsamości i kobiecości. Artystka nie boi się poruszać trudnych tematów i opowiadać o swoich własnych doświadczeniach.

Mery Spolsky jest również znana ze swojego unikalnego stylu i wygadanej osobowości. Jej styl jest eklektyczny i często nawiązuje do kultury popularnej. Artystka nie boi się eksperymentować i wyrażać siebie poprzez swój wygląd.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

Mery Spolsky zapowiada trzeci album. “Erotik Era”

Debiutancki album Mery Spolsky “Miło było pana poznać” ukazał się 2017 roku nakładem wytwórni Kayax. Promowały go takie hity jak “Miło było pana poznać” i “Alarm”. Na krążku znalazły się także takie perełki jak “Wrzesień”, “Przegapiłam pogrzeb swój” czy “Salvador Dali”.

W 2019 roku ukazał się drugi album zatytułowany “Dekalog Spolsky”. Z tej płyty pochodzą przeboje takie jak “Ups”, “FAK”, “Mazowiecka kiecka” czy “Bigotka”.

Dzisiaj Mery zdradziła, że jej trzeci album będzie nosił tytuł “Erotik Era”. Obecnie promują go dwa single: “SUKA” i “Maria przed ołtarzem”.

14 listopada wokalistka rozpocznie trasę “Erotik Era Tour”. Mery zagra m.in. w Katowicach, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Na jednym z koncertów na pewno się zobaczymy 🙂

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco