NEWSY

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z programu “Pytanie na śniadanie”. Co się stało?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nieoczekiwanie poinformowali w mediach społecznościowych, że odchodzą z programu “Pytanie na śniadanie”. W obszernym wpisie pożegnali się z widzami i podziękowali za wspólne spędzone lata.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek prowadzili wspólnie “Pytanie na śniadanie” od 2020 roku. Byli zgranym duetem nie tylko na ekranie, ale jak się okazało po jakimś czasie – również w życiu prywatnym.

Gdy pod koniec roku w TVP rozpoczęły się “generalne porządki” w związku ze zmianą władzy, z Telewizją Polską pożegnało się wiele znanych twarzy. Wszystko jednak wskazywało na to, że pozycja Kurzajewskiego i Cichopek jest bezpieczna.

Obserwuj wpolskimmiescie.pl na Facebooku – jest nas już ponad 20 tysięcy!

“Pytanie na śniadanie”. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski żegnają się z widzami

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niespodziewanie pożegnali się z programem za pośrednictwem mediów społecznościowych:

“Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu “Pytanie na Śniadanie”. Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów” – napisali we wspólnym oświadczeniu.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj nas na Instagramie i nie przegap nowych treści

“Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program “Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi. Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę. Życzymy powodzenia nowym Prowadzącym” – czytamy w dalszej części wpisu.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj nas na Twitterze i bądź na bieżąco