NEWSY

Katarzyna Dowbor wyrzucona z programu “Nasz Nowy Dom”. Widzowie są wściekli

Dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak zadecydował, że po 10 latach Katarzyna Dowbor przestaje być prowadzącą programu “Nasz Nowy Dom”. Nie ma informacji kto poprowadzi program jesienią. Fani formatu są wściekli.

Program “Nasz Nowy Dom” to jeden z nielicznych programów w polskiej telewizji, który wypełnia prawdziwą społeczną misję i pomaga najbardziej potrzebującym. Od początku jego gospodynią była Katarzyna Dowbor, od dekad jedna z najpopularniejszych twarzy polskiej telewizji. Informacja o odsunięciu jej od prowadzenia programu wywołała medialny szok. Zarówno internauci, jak i osobowości medialne, skrytykowali decyzję Edwarda Miszczaka.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

10 lat programu “Nasz Nowy Dom”. Katarzyna Dowbor pomogła setkom Polaków

“Nasz Nowy Dom” gości na antenie Polsatu od 2013 roku. W każdym odcinku ekipa remontowa w ciągu pięciu dni remontuje dom lub mieszkanie należące do jednej rodziny. Przez 10 lat zrealizowano 20 sezonów reality-show, podczas których ekipa Polsatu dokonała remontu prawie 300 domów i mieszkań. Decyzja o odsunięciu od programu jego prowadzącej rozwścieczyła widzów.

– Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich – tak o swoim zwolnieniu Katarzyna Dowbor poinformowała w mediach społecznościowych.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

“Ta wydmuszka nie będzie nikogo obchodzić”. Gwiazdy komentują zwolnienie Katarzyny Dowbor

Decyzja Edwarda Miszczaka, który z początkiem rokiem przeszedł z TVN do Polsatu i wprowadza nowe porządki, spotkała się z olbrzymim hejtem ze strony widzów. – Jesteś i zawsze będziesz AUTORYTETEM dla zawodowców, dla tysięcy Widzów – Twoich Fanów – osobą wielkiej sympatii i podziwu – zwróciła się do Katarzyny Dowbor aktorka Katarzyna Skrzynecka.

– Teraz przyjdzie pani z dłuższymi nogami i będzie prowadziła “format”. Ale ten program to ty, więc ta wydmuszka już nikogo nie będzie obchodzić. Szkoda – oceniła z kolei Monika Richardson.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

Głos w sprawie zabrała także ekipa programu “Nasz Nowy Dom”. – W Polsacie jest nowy dyrektor programowy i to są jego decyzje, z którymi ja nie mogę dyskutować. Jedynie mogę podziękować Kasi za 10 lat wspólnej pracy przy programie. To ogromna liczba wyremontowanych domów i wiele lat razem na planie – skomentowała Martyna Kupczyk, która w programie zajmowała się projektowaniem nowych wnętrz remontowanych domów.