NEWSY

Lil Masti opublikowała nagranie z porodu. Internauci są podzieleni [ZOBACZ WIDEO]

26 sierpnia 2023 roku Lil Masti urodziła córeczkę, której dała na imię Aria. Influencerka już od dawna zapowiadała, że zamierza opublikować film z porodu. W czwartek, 7 września, spełniła tę obietnicę i udostępniła nagranie na swoim kanale YouTube.

Film przedstawia wszystkie etapy porodu Lil Masti, od pierwszych skurczy po narodziny córeczki. Influencerka zdecydowała się pokazać zarówno dobre, jak i trudne momenty, takie jak komplikacje, które zmusiły ją do cesarskiego cięcia.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Lil Masti wstawiła film z porodu. Co na to internauci?

Publikacja nagrania wywołała wiele komentarzy wśród internautów. Część z nich była zachwycona szczerością i odwagą Lil Masti, która zdecydowała się podzielić tak osobistymi doświadczeniami z innymi kobietami. Inni natomiast uznali, że film był zbyt intymny i nie powinien być udostępniany publicznie.

“Jest to bardzo osobiste i intymne nagranie, które nie powinno być udostępniane publicznie. Mam nadzieję, że Lil Masti zda sobie z tego sprawę i w przyszłości będzie bardziej ostrożna w dzieleniu się takimi informacjami” – napisała jedna z internautek.

“Lil Masti jest bardzo odważną kobietą, że zdecydowała się pokazać swoje narodziny. To wspaniały film, który może być inspiracją dla wielu innych kobiet” – skomentował inny internauta.

Sama Lil Masti nie odniosła się jeszcze do reakcji internautów na jej film.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

Oto niektóre komentarze internautów na temat filmu Lil Masti:

  • “To było bardzo wzruszające i inspirujące. Jestem dumna z Lil Masti, że zdecydowała się podzielić się swoimi doświadczeniami.”
  • “To było zbyt intymne i nie powinno być udostępniane publicznie.”
  • “Lil Masti jest bardzo odważną kobietą, że zdecydowała się pokazać swoje narodziny.”
  • “To był piękny film, który pokazuje, jak cudownie jest zostać mamą.”
  • “Lil Masti powinna być bardziej ostrożna w dzieleniu się takimi informacjami.”

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

Film z porodu Lil Masti. Zobacz nagranie

Nagranie trwa ok. 16 minut. “Narodziny Arii. ❤️ Nasza wspaniała córeczka jest już z nami na świecie. Dziękuję mojej położnej Jeannette Kalyta oraz Szpitalowi Medicover za przeprowadzenie przez cały poród oraz za opiekę na najwyższym poziomie. Dziękujemy naszej fotografce Ani za uwiecznienie tych pięknych chwil na zdjęciach oraz filmikach” – napisała w opisie filmu kontrowersyjna influencerka.

Czy Lil Masti tym razem przesadziła? Chcielibyście, aby nagranie z Waszych narodzin było dostępne dla wszystkich w sieci? Dajcie znać, co o tym sądzicie, na FacebookuInstagramie lub Twitterze.