NEWSY

“Ma szansę na zwycięstwo”. Doda prezydentem Polski?

– Mam spotkanie z konstytucjonalistą i zabieram się do roboty – zapowiedziała kontrowersyjna wokalistka. Gdyby Doda wygrała wybory prezydenckie, byłaby pierwszą kobietą na tym stanowisku w Polsce. Jej prezydentura byłaby z pewnością wydarzeniem historycznym.

Doda to nie tylko piosenkarka, ale i aktorka, bizneswoman oraz producentka filmowa. Teraz ma szansę zdobyć doświadczenie w kolejnym zawodzie. Znana ze swojego kontrowersyjnego wizerunku i stylu życia spotkała się z konstytucjonalistą dr. Kamilem Stępniakiem, aby dowiedzieć się, co trzeba zrobić, żeby zostać… prezydentem.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Doda: podjęłam poważne kroki, abym została prezydentem

W minioną niedzielę 17 września na antenie Polsatu został wyemitowany program “Kabaret na żywo. Młodzi i moralni”, w którym pojawiła się Doda. 39-letnia artystka zadeklarowała gotowość do zasiadania na fotelu prezydenckim. Więcej na temat kandydatury na tak ważne stanowisko powiedziała w mediach społecznościowych:

Jestem tutaj dlatego, ponieważ podjęłam bardzo poważne kroki w celu spełnienia próśb moich przyjaciół, ponieważ pragną, abym została prezydentem – pierwszą kobietą prezydentem w Polsce. Nie pozostało mi nic innego, jak wziąć się do pracy, więc w najnowszym odcinku w moim Dream Show mam spotkanie z konstytucjonalistą i zaczynam się po prostu brać do roboty prezydentowej.

Piosenkarka dotrzymała słowa i w ostatnim odcinku programu “Doda Dream Show”, który został wyemitowany w poniedziałek 18 września, spotkała się z konstytucjonalistą. Czy Doda weźmie udział w wyborach prezydenckich w 2025 roku? Gwiazda niejednokrotnie zaskakiwała, więc wszystko jest możliwe.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

Doda na głowę państwa. Jaka byłaby jej prezydentura?

Gdyby Doda wygrała wybory prezydenckie, jej prezydentura mogłaby przyjąć kilka możliwych scenariuszy.

Scenariusz 1: kontrowersyjna prezydentura

W tym scenariuszu Doda kontynuowałaby swój kontrowersyjny wizerunek i styl życia. Jej prezydentura byłaby pełna skandali i kontrowersji. Doda mogłaby prowadzić politykę populistyczną i antyestablishmentową.

Scenariusz 2: prezydentura zrównoważona

W tym scenariuszu Doda byłaby bardziej pragmatyczna i zrównoważona. Jej prezydentura mogłaby być bardziej skupiona na kwestiach gospodarczych i społecznych. Doda mogłaby współpracować z przedstawicielami wszystkich opcji politycznych.

Scenariusz 3: prezydentura przełomowa

W tym scenariuszu Doda byłaby prezydentem, który wprowadzałby istotne zmiany w polityce Polski. Mogłaby prowadzić politykę progresywną i liberalną. Jej prezydentura mogłaby być inspiracją dla innych krajów.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

Szanse Dody na zwycięstwo w wyborach prezydenckich w 2025 roku są trudne do oszacowania. Z jednej strony, jest ona znaną i popularną postacią, która ma duże grono fanów. Z drugiej strony, jej kontrowersyjny wizerunek może zniechęcić część wyborców.

Jeśli Doda będzie w stanie przekonać Polaków, że jest poważną kandydatką na prezydenta, ma szanse na zwycięstwo. Jednakże, jeśli będzie kontynuowała swój kontrowersyjny styl życia, jej szanse będą mniejsze.