WYDARZENIA

Mysłowice. Polskie i światowe gwiazdy na festiwalu Bądź Jak Jezus 2023

8 czerwca w mysłowickim Parku Słupna przed kilkunastotysięczną publicznością zagrają gwiazdy muzyki chrześcijańskiej z kraju i zza granicy. Na scenie wystąpi także zespół Sezon na Czereśnie.

Sezon na Czereśnie to młody i pełen radości zespół, który podczas 11. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie zdobył tytuł Debiutu 2022. Droga, którą wtedy rozpoczęli doprowadziła ich do tego, że za kilka dni zagrają obok takich gwiazd jak: Alive Worship (Niemcy), Gabi Gąsior (Polska), Thabatta Oliver (Brazylia), GodZone (Słowacja) czy NSA (Polska).

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Pana Chwal Tour i nowy album. Premiera już 9 czerwca

Nazwa zespołu nawiązuje do wiosenno-letnich miesięcy, w których zespół stawiał swoje pierwsze muzyczne kroki. Sezon na czereśnie to taki czas, gdzie wszystko wydaje się być piękniejsze. Drzewa zaczynają kwitnąć, trawa staje się bardziej zielona, docierają do nas pierwsze ciepłe promienie słońca. To wszystko sprawia, że zaczynamy mieć więcej energii do działania, stajemy się szczęśliwi.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

Czwartkowy koncert jest jednocześnie częścią trasy koncertowej Pana Chwal Tour, która promuje debiutancką płytę zespołu Sezon na Czereśnie pod takim samym tytułem. Premiera wydawnictwa już 9 czerwca 2023 w serwisach streamingowych i dobrych sklepach.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

W sieci dostępny jest już teledysk promujący płytę z tytułową piosenką: