NEWSY

Pamiętacie Dom Wielkiego Brata? Dzisiaj to ruina

Rozgrywały się w nim dramaty uczestników kultowych programów rozrywkowych. Był miejscem akcji popularnych seriali. Dziś budynek popada w ruinę.

Nagrywano w nim takie programy jak “Big Brother” czy “Top Model”. Kręcono tu sceny do serialu “1983” i “Pułapka”. Jeszcze kilka lat temu wart był kilkanaście milionów złotych. Co dzieje się z podwarszawską architektoniczną perełką?

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Dom Wielkiego Brata – materiały prasowe

Dom Wielkiego Brata pod Warszawą w runie. Co się dzieje z obiektem?

Kilka dni temu jedna z uczestniczek kultowego programu “Big Brother” postanowiła odwiedzić stare śmieci. Gdy Justyna Żak pojawiła się na terenie podwarszawskiej wilii, przecierała oczy ze zdumienia. Okazało się, że słynny dom jest w opłakanym stanie.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

Jak możemy dowiedzieć się z mediów, problemy zaczęły się wraz z nadejściem pandemii w 2020 roku. W związku z obostrzeniami spadła liczba realizowanych produkcji telewizyjnych. Dom został pozostawiony przez właścicielami z długami.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

Obecnie willa jest wystawiona na licytację. Budynek można kupić za zaledwie 300 tysięcy złotych. – W tej sytuacji dobrze się stało, że sprawą zainteresowały się media. Traktuję to jako szansę na uratowanie tego obiektu – mówi w rozmowie z portalem naszemiasto.pl Paweł Naduk, który zaprojektował dom.

Dom Wielkiego Brata – materiały prasowe