KULTURA

Polska wersja “Flowers” Miley Cyrus hitem. Wønder nagrała “Kwiaty”

Najnowszy singiel Miley Cyrus doczekał się polskiej wersji. Carolin “Wønder” Mrugała nagrała teledysk do piosenki “Kwiaty”. Klip ma już ponad ćwierć miliona wyświetleń!

Piosenka “Flowers” Miley Cyrus, w której piosenkarka rozlicza się ze swoim niewiernym, byłym już mężem, z miejsca stała się międzynarodowym przebojem, bijąc wszelkie rekordy. Utwór stał się viralem, a w mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć tysiące filmików internautów z wykorzystaniem hitu. Teraz coraz większą popularnością w polskiej sieci cieszy się polskojęzyczna wersja piosenki, “Kwiaty” w wykonaniu Wønder.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Wønder i “Kwiaty”. Zobacz “Flowers” Miley Cyrus w polskiej wersji

Carolin “Wønder” Mrugała to wokalistka i kompozytorka. Dubbinguje postacie z filmów i bajek, a także produkuje muzykę do gier komputerowych. Od lat jest aktywna w mediach społecznościowych. Filmik, na którym po polsku śpiewa przebój Miley Cyrus “Flowers”, szybko podbił TikToka, zyskując ponad 1,4 mln odsłon.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

Na prośbę fanów Wønder nagrała pełną wersję “Flowers” w polskiej wersji językowej. Do kawałka “Kwiaty” powstałe także teledysk, nagrany na ulicach Warszawy – m.in. w metrze, tzw. Patelni i nad Wisłą. W kilka dni klip przekroczył ćwierć miliona wyświetleń.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

Wokalistka nie kryje zaskoczenia sukcesem coveru. – 116 tysięcy wyświetleń w 3 dni. Jesteście SZALENI. Dziękuję – napisała na Instagramie trzy dni po premierze.