NEWSY

Radosław Lubczyk: dzieci par homoseksualnych są bardziej kochane. Zaskakujące słowa posła PSL

– Wolę, żeby te dzieci żyły w miłości w parach homoseksualnych, niż żeby były katowane w związkach małżeńskich – powiedział na antenie Radia Szczecin poseł Radosław Lubczyk. Polityk Trzeciej Drogi przyznał, że nie widzi problemu w tym, aby dzieci wychowywane były przez pary pozostające w związkach partnerskich.

9 stycznia 2024 roku gośćmi audycji “Radio Szczecin Na Wieczór” byli Monika Pacyfka-Tichy (Fundacja Lambda Polska), Inez Dapszus i Ola Kuo-Rydzyńska (założycielki Galerii Żeństwo) oraz poseł Radosław Lubczyk (Koło Parlamentarne PSL-Trzecia Droga). Temat programu były związki partnerskie. Wypowiedź polityka zaskoczyła słuchaczy.

Obserwuj wpolskimmiescie.pl na Facebooku – jest nas już ponad 20 tysięcy!

Radosław Lubczyk: wychowanie dzieci przez pary homoseksualne jest lepsze

Wiele osób nie ukrywa oburzenia słowami polityka. Co powiedział Radosław Lubczyk? – Jestem przekonany, że wychowanie dzieci przez pary homoseksualne jest o wiele lepsze i te dzieci są o wiele bardziej kochane niż w związkach małżeńskich zawartych w kościele katolickim, które to dzieci są częstokroć katowane – przekonywał na antenie Radia Szczecin.

– Więc ja wolę żeby te dzieci żyły w miłości w parach homoseksualnych, niż żeby były katowane w związkach małżeńskich. Więc nie widzę problemu żeby takie dzieci w miłości były wychowywane w związkach partnerskich – dodał poseł Trzeciej Drogi.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj nas na Instagramie i nie przegap nowych treści

Radosław Lubczyk podkreślił, że nie będzie przekonywał kolegów z PSL do swojego zdania nt. związków partnerskich. – Każdy ma na ten temat swoje zdanie. Ja mam takie, jakie państwo przez chwilą usłyszeliście – wyjaśnił.

>>> NIE PRZEGAP: Nie żyje ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Co nam po sobie pozostawił?

Całej wypowiedzi polityka możecie posłuchać tutaj:

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj nas na Twitterze i bądź na bieżąco