NEWSY

Reżyser kazał jej “wypie*dalać”. Wiemy, czy Doda wystąpi na festiwalu w Opolu

Doda została zwyzywana podczas próby przez reżysera widowiska TVP. Zalana łzami piosenkarka poinformowała, że jej występ w Opolu stanął pod znakiem zapytania, a za kulisami festiwalu panuje fatalna atmosfera. Oświadczenie w tej sprawie wydał już reżyser show, Mikołaj Dobrowolski.

W poniedziałek w sieci pojawił się poruszający filmik, na którym zapłakana Doda opowiedziała o przygotowaniach do jubileuszowego 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. – Ja nie wiem, czy zrobię to Opole – powiedziała piosenkarka. Jak przyznała, Mikołaj Dobrowolski, czyli reżyser show, kazał jej “wypie*dalać”.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Opole 2023. Doda została zwyzywana przez reżysera festiwalu

Jak przekonuje piosenkarka, Dobrowolski miał nie tylko manifestować swoją niechęć wobec niej, ale i buntować współpracowników. – Słuchajcie, jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec. Kończyliśmy robić wizualizacje do Opola. Jest taka okropna atmosfera. Reżyser przyszedł i ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w d*pę. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: “wypie*dalaj” […] – relacjonowała Doda.

Po kilku godzinach od wybuchu skandalu TVP opublikowała oświadczenie Mikołaja Dobrowolskiego. Reżyser ogłosił, że jest mu przykro i poniosły go emocje. Przyznał, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i przeprosił za nią.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

Reżyser festiwalu przeprosił. Czy Doda wystąpi w Opolu?

We wtorek Doda opublikowała kolejne wideo, w którym odniosła się do afery. – Bardzo szybko zareagowała pani dyrektor z TVP. Zadzwoniła i przeprosiła za sytuację – powiedziała.

Piosenkarka poinformowała, że wystąpi na festiwalu i będzie współpracowała z nową reżyserką. – Jest bardzo fajną kobietą, współpracowałyśmy już – wyznała.

– Ale nie jest to łatwa sytuacja, bo do festiwalu zostało zaledwie kilka dni – dodała Doda.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco