NEWSYTOP

Roksana Węgiel zrobiła to. Nagranie trafiło do sieci

Tego nie spodziewał się nikt. 18-letnia piosenkarka wprawiła opinię publiczną w osłupienie. Roksana Węgiel zrobiła to po raz pierwszy. Wideo, które trafiło do sieci, ma już kilkaset tysięcy wyświetleń. Jesteście w szoku?

Roksana Węgiel to jedna z najzdolniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. W 2018 roku, pod opieką muzycznej diwy Edyty Górniak, zwyciężyła pierwszą edycję kultowego programu TVP “The Voice Kids”. W tym samym roku, jako pierwsza Polka, z utworem “Anyone I Want to Be” wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Polska zdobyła podczas finału w Mińsku rekordowe 215 roku.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Roksana Węgiel zrobiła to po raz pierwszy. Wszystkim pochwaliła się w sieci

Teraz młoda wokalistka wydała swój nowy album. Krążek zwiastowały single “Ciche szepty” i “Miasto. Długo wyczekiwana płyta nosi tytuł “13+5” i składa się z 13 numerów, które ukazują artystkę w całkowicie nowej odsłonie.

Aktualnie album promowany jest przez trzeci singiel, utwór “Jak na filmach”. Piosenka wywołała niemały skandal. Grzeczna dotąd piosenkarka pokazała pazury i pierwszy raz… przeklęła w swoim kawałku. W pierwszej zwrotce “Jak na filmach” słyszymy soczyste “k*rwa” bez cenzury.

Jak podoba się Wam Roxy w niegrzecznej odsłonie? Dajcie znać w naszych mediach społecznościowych: na FacebookuInstagramie i Twitterze.