POLITYKA

Tysiące spotkań, rozmowy z Polakami. PiS rusza w Polskę. Zobacz nowy spot

“Przyszłość to Polska” – to hasło przewodnie nowego spotu Prawa i Sprawiedliwości oraz serii spotkań z wyborcami, które zapowiedziała partia. – Nasze programy zawsze powstawały po długiej rozmowie z Polakami – powiedział Jarosław Kaczyński.

W piątkowe południe odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości. W siedziby przy Nowogrodzkiej pojawili się najważniejsi politycy PiS – m.in. prezes partii Jarosław Kaczyński, premier RP Mateusz Morawieckiego czy europoseł Beata Szydło. Podczas spotkania zaprezentowano nowy spot ugrupowania i zapowiedziano rozmowy z obywatelami pod hasłem “Przyszłość to Polska”.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

PiS rusza w Polskę. Jarosław Kaczyński: przyszłość to Polska

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że przed politykami PiS tysiące spotkań z Polakami i początek ofensywy programowej partii. – Tych rozmów będą tysiące. Rozpoczynamy tę drogę i później nastąpi ten moment pracy – podkreślił.

Polityk wskazywał, że PiS rusza w objazd po kraju, aby pracować nad programem dla Polski. – Polska jest dziś inna, lepsza niż była 8 lat temu, ale jeszcze sporo pracy przed nami. Polska musi być silniejsza i bezpieczna. Polska jest przyszłością – mówił.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

Jarosław Kaczyński zwracał uwagę na to, że najlepszymi ekspertami są zwykli obywatele. – Nasze programy, które były realizowane, powstawały po rozmowach z Polakami. To oni są najlepszymi ekspertami. Polacy przekazują nam prawdziwą wiedzę o potrzebach Narodu i ich poglądami musimy się kierować – tłumaczył.

– Polska musi być silniejsza i bezpieczna. Musimy być państwem, gdzie rodzinom żyje się lepiej niż na Zachodzie – dodał prezes PiS.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco

Kamil Starczyk