NEWSYWYDARZENIA

Warszawa. 28. Wielka Gala Integracji z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

W imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na największe święto osób niepełnosprawnych w Polsce – Wielką Galę Integracji. Odbędzie się ona 18 listopada 2023 roku w Warszawie w Arenie Ursynów, przy ul. Pileckiego 122.

Wielka Gala Integracji to niezwykła okazja do spotkania osób z różnymi formami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm angażujących się w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. 

Tradycyjnie, podczas wydarzenia, zostaną wręczone Medale Przyjaciel Integracji. Od 1997 r. są przyznawane organizacjom, firmom i osobom, które wyróżniają się otwartością i wrażliwością oraz działają na rzecz środowiska nie z formalnego obowiązku, lecz w ramach realizacji społecznej odpowiedzialności swojego przedsiębiorstwa. 

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Wielka Gala Integracji. Na scenie Kamil Bednarek

Jak co roku nie zabraknie występów artystycznych. O warstwę muzyczną zadbają Grzegorz Dowgiałło – muzyk, piosenkarz, aranżer, multiinstrumentalista oraz aktor oraz Patrycja Błach – niezwykle utalentowana wokalistka, która pomimo niepełnosprawności w postaci niedosłuchu czaruje swoim głosem.  Muzyczną gwiazdą wieczoru, której koncert zamknie 28. Wielką Galę Integracji, będzie Kamil Bednarek – polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i instrumentalista. W latach 2008-2012 wokalista formacji Star Guard Muffin. Od 2012 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Aktualnie Kamil Bednarek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w swoim stylu muzycznym.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

Wielka Gala Integracji to jedyne wydarzenie kulturalne, o takiej skali (ponad 2 tys. widzów), w pełni dostępne, przystosowane do odbiorców ze szczególnymi potrzebami. Podczas Gali zapewniamy audiodeskrypcję, tłumaczenie na język migowy, pętlę indukcyjną oraz miejsca dostępne dla osób poruszających się na wózkach. 

Wielka Gala Integracji 2023

Rezerwacja miejsc możliwa jest na naszej stronie – https://rejestracja.integracja.org/rejestracja/wgi2023

Z uwagi na duże zainteresowanie biletami, zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji miejsc. 

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco