NEWSY

Wersow jest w ciąży! Friz zostanie tatą. Ogłosili to w teledysku

Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow, oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. Ogłosiła to w nowym teledysku. Ojcem dziecka jest Karol “Friz” Wiśniewski, który towarzyszy 26-letniej influencerce w klipie. To będzie ich pierwsze dziecko.

Dyskusje na temat rzekomej ciąży jednej z najpopularniejszych polskich influencerek trwały od kilku tygodni. Fani Wersow byli przekonani, że 26-latka sprytnie ukrywa brzuszek na filmikach, zdjęciach i relacjach. Teraz okazuje się, że mieli rację.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Facebooku i dyskutuj z innymi czytelnikami

Wersow i Friz spodziewają się dziecka. Zobacz wyjątkowy teledysk

Wersow postanowiła poinformować fanów o tym, że jest w stanie błogosławionym, w nietuzinkowy sposób. Influencerka pokazała ciążowy brzuszek w teledysku do nowej piosenki “Ten jeden moment”, w którym wystąpiła ze swoim ukochanym Frizem.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Instagramie i nie przegap nowych treści

26-latka to królowa polskiego YouTube’a, gdzie obserwują ją ponad dwa miliony subskrybentów. W Polsce zajmuje 9. miejsce pod względem liczy obserwujących na Instagramie – trzy miliony obserwujących. Wersow pochodzi z Mielca, a od kilku lat mieszka w Krakowie ze swoim narzeczonym Frizem.

Wpolskimmiescie.pl – obserwuj na Twitterze i bądź na bieżąco